TRANCEnet Android app
Latest version: 1.9
Release date 15.01.2015

Navigation
Main
Home
Forum
Message to TRANCEnet
Listen
Listen
Listen (Webplayer)
TRANCEnet Android app
Grila / Schedule
Grila / Schedule
Emisiuni / Shows (Forum)
Emisiuni / Shows
About, Contact & Links
About Us
Contact
Facebook
Song Requests
Set (Show) History
View Thread

Forum..skin, tip s.a
Angerfist
salut, sunt nou, cred ca ar fi mai bine sa instalati alt tip de forum(deoarece asta e cam "inapoiat"..cu mult), gen phpbb2,Invision Board,vBulletin..care sunt mult mai avansate si mult mai ok decat cel pe care il aveti acum instalat, o schimbare a skinului ar fi o alta idee, skinul care este acum mi se pare cam simplu si culorile sunt cam "sterse". Daca era nu-mi faceam cont pe acest forum, dar mi-a zis un prieten ca aveti nevoie de membri si am zis sa va ajut. Aveti nevoie de o schimbare(mare) inca de la inceput.

Prima impresie conteaza.
Stiu sa critic, daca aveti nevoie doar intrebati daca am timp sa va critic si pe voi

img410.imageshack.us/img410/8917/46876275.jpg

TRANCEnet
In legatura cu sugestiile tale deocamdata nu se poate altceva din motive strict obiective Frown
Si eu as fi preferat alt forum. Stiu ca este "cam inapoiat" dar asta a fost singurul forum cu care am avut cele mai putine probleme. Poate nu am stiut eu sa le rezolv.
Cu skinul sunt de acord cu tine. Cind vom gasi unu care indeplinesca anumite conditii il vom pune si vom lasa si optiunea SKIN activa pentru fiecare ultilizator in parte.

Suntem la inceput de drum.

http://www.trancenet.ro
Angerfist
daca vreti va instalez eu phpbb2 Smile .
Stiu sa critic, daca aveti nevoie doar intrebati daca am timp sa va critic si pe voi

DannY-L
De acord cu fade2black. Insa nu stiu cat de greu ar fi acest proces.

www.blogulluicici.wordpress.com
TRANCEnet
Numai daca te gandesti la importul de posturi si useri si iti trece

Angerfist
eh...avand in vedere ca sunteti la inceput,, nu ar strica sa reluati totul de la inceput(pt a face bine). 25 de membri,majoritatea dintre ei o sa-si faca iar cont.

DannY-L
Ar fi deja a doua oara. Grin

www.blogulluicici.wordpress.com
Eckoravee
stiu, momentan pentru un timp va ramane totul asa, e destul de ok forum-ul pentru ce avem noi nevoie, pe viitor normal ca se vor modfica anumite lucruri.

www.trancenet.ro
TRANCEnet
Voi chiar vreti sa iau forma scaunului ? Angry Altii se duc la ski si eu stau si fac forumuri Shock. Cine se simte sa "sara" Bad Boy

Veve
hahahahahaha... hai eko.. mana sus.. o ridic si eu =))

Jump to Forum:
Login
Username

Password

Forgotten your password?
Request a new one here
Calendar
August 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16